İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı, Türkiye’nin İstanbul şehrine hizmet veren bir uluslararası havalimanıdır. Şehrin Avrupa Yakası’nda, Karadeniz kıyısındaki Tayakadın ile Akpınar köyleri arasındaki yer alan havalimanı 29 Ekim 2018’de açıldı. Tüm aşamaları tamamlandığında 76,5 km2 alana yıllık 150 milyon yolcu kapasiteye çıkarılabilen terminali ile birbirinden bağımsız altı pisti olacak şekilde hizmet vermesi planlanmaktadır.

İstanbul’daki tüm ilçe ve semtler üzerinden İstanbul Havalimanı’na özel havalimanı transfer hizmeti sunan firmamıza ulaşarak sizler de transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İstanbul Havalimanı Havalimanı transfer hizmeti tamamen ekonomik olup, firmamız uygun fiyatlı transfer hizmeti vermektedir.

Özel transfer hizmeti ile havalimanı noktasına gitmek iyi bir ulaşım seçeneğidir. Özellikle de toplu taşıma ve diğer ulaşım alternatifleri ile kıyasladığımızda, özel transfer hizmeti ile ulaşım sağlamanın pek çok avantajından bahsedebiliriz;

  • Fiyatların kişi sayısına göre değil, tercih ettiğiniz araç modeli ve gidilecek mesafeye göre belirlenmesi
  • Eşya ve yüklerinizi kolay bir şekilde taşıyabilmek
  • Havalimanı noktasından doğrudan İstanbul’da belirlediğiniz bir adrese ulaşmak
  • İstanbul’da belirlemiş olduğunuz bir adresten, doğrudan İstanbul Havalimanı’na ulaşmak
  • Son model araç filomuz ile dilerseniz ulaşım sağlamak istediğiniz modeli tercih edebiliyorsunuz
  • 7/24 olarak sorularınızı cevaplayacak, hizmet detaylarını öğrenebileceğiniz, güler yüzlü müşteri hizmet biriminin olması

Bu avantajları çok daha fazla sıralandırmamız mümkündür. İstanbul Havalimanı transfer hizmetimizde öncelikli olarak müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Bu nedenle araç modellerimiz yeni olup, personellerimiz müşteriye karşı nasıl davranılacağını bilen ve aynı zamanda hava yolu ulaşımı, İstanbul ulaşımı konusunda tam bilgi ve donanıma sahiptirler.

İstanbul’un neresinde olursanız olun, fark etmez. İstanbul Havalimanı transfer hizmetimiz İstanbul Havalimanı ile İstanbul’da belirtmiş olduğunuz herhangi bir adres arasında güvenli, rahat, zamanında ve ekonomik bir şekilde; gidiş, dönüş ya da ulaşım tercihinize bağlı olarak çift yönlü (gidiş-dönüş) ulaşım yapmanızı sağlamaktadır.

Firmamıza ulaşmak ve hizmet talebinde bulunmak oldukça kolaydır. Bunun için bizlere doğrudan hizmet telefon numaramızdan ulaşabileceğiniz gibi web sitemiz üzerinden online olarak da hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden hizmet talebinde bulunmak son derece kolay olup, talebinizi gönderdikten kısa bir süre içerisinde personellerimiz sizlere ulaşım bilgileriniz ile ilgili olarak geri dönüş sağlayacaktır.

CAFKE ORTAKLIĞI